Meble Anna - tradycja i doświadczenie

Firma istnieje od 1989 roku. Jest to mała firma rodzinna. Obecnie zatrudniamy 12 osób. W małej grupie ludzi łatwiej o zrozumienie i współpracę. Od początku swojego istnienia jest ukierunkowana na odbiorcę indywidualnego. Każdy produkowany przez nas wyrób jest inny, dostosowany do wnętrza i potrzeb klienta. Staramy się, aby nasze meble były jak najlepszej jakości wprowadzając nowe maszyny, nowości techniczne i materiałowe. Jesteśmy zdania, że najlepszą reklamą naszej firmy jest zadowolony klient i staramy się temu sprostać.

Wyobraź sobie meble, a my je dla Ciebie zrobimy!

  • Chcemy zawsze być na bieżąco z trendami mody w branży meblarskiej, a aby to osiągnąć nie tylko śledzimy wydarzenia na targach przemysłu meblowego , ale również dbamy o aktualizację parku maszynowego i narzędziowego.
  • Klient indywidualny , to specyficzne potrzeby, często nietuzinkowe pomysły. Jednak dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie spełnić każde, nawet niebotyczne zamówienia.
Bazujemy na akcesoriach najlepszych firm:
DRE fronty mdf gamet uchwyty pfleiderer blaty, płyty meblowe blum hettich akcesoria meblowe cmm fronty drewniane drewpol fronty drewniane