NASZA OFERTA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Ab aut dignissimos ea est, impedit incidunt, laboriosam

Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne to specyficzna gałąź przemysłu meblarskiego. Sporą część dnia spędzamy w kuchni, to tam przygotowujemy posiłki i je spożywamy, więc powinny być funkcjonalne i przyjemne. Każdy człowiek ma swoje osobiste wyobrażenie o tych meblach, a my potrafimy zmaterializować te marzenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szafy przesuwne i garderoby

Szafy przesuwne, garderoby, systemy wnękowe w dzisiejszych czasach spełniają funkcje infrastruktury mieszkania i z tego powodu powinny być dobrze dopasowane do pomieszczenia. Bogata wyobraźnia i akcesoria renomowanych firm zapewnią Wam komfort i funkcjonalność podczas używania naszych wyrobów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Meble do łazienki i inne meble

Meble łazienkowe, sypialne, szafki pod telewizor dostępne w naszej ofercie spełnią oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Ciekawa kolorystyka i nowoczesne kształty zapewnią Waszemu mieszkaniu niepowtarzalną atmosferę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Projekt, dojazd, montaż, gwarancja

Zamawiając meble w firmie Meble Anna zyskujesz profesjonalny projekt, dojazd i montaż mebli w domu, a wszystko to w cenie wykonania mebli. Dodatkowo oferujemy 12 miesięczną gwarancję na uszkodzenia nie mechaniczne lub nie wynikające z niewłaściwego użytkowania.

Knight Icon Box